Korektura Liberec = konzultace v Liberci zdarma

Korektury Liberec (ilustrační foto)

Rozmáhá se nám tu takový nešvar. Sotva si některé (nejen) pražské firmy vytvoří vlastní webové stránky s nabídkou služeb, užuž začínají generovat duplicitní podstránky nazvané „Korektura Liberec“, „Korektura Jablonec nad Nisou“, „Korektura Semily“…

Deliricky tak začnou přidávat klidně stovku podstránek pro různá místa České republiky, kde nejenže nemají jedinou pobočku, ale jejich zaměstnanci ani nejsou ochotní kvůli korektuře vyjet za zákazníkem do mého rodného Libereckého kraje. Těžko bychom hledali lepší definici něčeho, čemu se na webech říká irelevantní obsah.

Když korekturu neprodáte bez keyword spamu

… pak se stala chyba mezi židlí a klávesnicí. Google tuto techniku ještě dostatečně neprokoukl a na některé „slabší“ klíčové fráze (jako třeba „korektury Liberec“) se podobní keyword šamani dostanou i na první pozice ve vyhledávačích.

Jeho algoritmy se ale vyvíjejí každým dnem ve stále více inteligentní technologii. A je snad jen otázkou času, kdy začnou upřednostňovat skutečně prověřené poskytovatele služeb v dané lokalitě.

Marketingoví šamani, kteří se rozhodli propagovat svůj byznys pomocí keyword spamu nové generace (ten původní na webech „frčel“ v divokých devadesátkách), se pak možná dokonce dočkají penalizace jednotlivých podstránek i celých webových projektů. Budiž jim přáno a světlo dáno. :))

Korektury v Liberci s konzultací zdarma

A protože já skutečně působím v Liberci a vedle korektur textů se nějaký ten pátek zabývám i tvorbou textů pro web a SEO optimalizací, rozhodl jsem se do toho keyword šamanům trošičku hodit vidle.

 

Proto chci všemocný Google i všechny zájemce (nejen) o jazykové korektury textů ujistit, že v Liberci, Jablonci n. N. a blízkém okolí nabízím ke všem zakázkám osobní konzultaci zdarma!

 

Chci korekturu

    Provádím jazykové korektury, píšu texty na webové stránky a optimalizuji je pro vyhledávače. Zaměřuji se na webové stránky menších firem a živnostníků, kteří si nemohou dovolit utrácet desítky tisíc za reklamní služby.

    Podobné články