Korektury češtiny

Animated Shape
Korektury textů (ikona)

Chcete se vyvarovat pravopisných chyb a udělat dobrý dojem na své zákazníky a návštěvníky webových stránek?  Svěřte své texty do rukou korektora češtiny.

Provádím korektury českých textů všech stylů a zaměření. Nejčastěji mí klienti poptávají korektury bakalářských, diplomových a seminárních prací, reklamních materiálů, ale i kompletní korektury webových stránek. Opravuji také kratší jednostránkové texty – profesní životopisy, tiskové zprávy nebo obchodní korespondenci.

Jmenuji se Martin Ulbrich a o češtině píšu na svém osobním webu, který za pět let navštívilo 300 000 unikátních čtenářů. Vedle korektorské praxe při své práci využívám zkušeností z online žurnalistiky a velmi úspěšné spolupráce s mediálním vydavatelstvím. 

Vzhledem k tomu, že čeština je mým velkým koníčkem a současně na příjmech z korektur textů nejsem existenčně závislý, mohu vám nabídnout vpravdě studentské ceny. Celková cena zakázky se odvíjí od jejího rozsahu, tedy počtu normostran (1 NS = 1800 znaků včetně mezer).

Orientační cena korektury

Počet normostranPravopisná korekturaPravopisná a stylistická korektura
1–290,– Kč / NS100,– Kč / NS
3–960,– Kč / NS75,– Kč / NS
10–2950,– Kč / NS70,– Kč / NS
30 a více40,– Kč / NS65,– Kč / NS

Cena korektury je pouze orientační. Vždy mi můžete přiblížit své finanční možnosti a já vám rád vysvětlím, co pro vás mohu udělat.

Korektury webových stránek

Provádím i korektury webových stránek přímo v administraci – za individuální příplatek podle typu redakčního systému a počtu podstránek. Vaše webové texty ale dokážu opravit i v klasickém HTML kódu.

Za korekturu blogových, publicistických článků a dalších souvislých textů na webu si obvykle žádné příplatky neúčtuji.

Nezávaznou poptávku odešlete po kliknutí na následující tlačítko: