O projektu

Animated Shape
illustration31

TextMedia.cz je aktuálně projektem jednoho muže – publicisty, korektora češtiny a SEO copywritera Martina Ulbricha.

Nenechte se „oškubat“ spekulanty

Provádím jazykové korektury, tvořím a optimalizuji weby. Zaměřuji se na webové stránky menších firem, neziskových organizací a živnostníků, kteří si nemohou dovolit utrácet desítky tisíc za reklamní služby.

Proč? Protože řada z nich je mými přáteli a stali se také mými prvními klienty. Hned z první ruky vím, jak obtížné je pro ně uživit sebe sama, svou rodinu, zaměstnance a ještě investovat nemalé peníze do webové prezentace.

Ve finále se pak ještě stávají terčem různých obchodníků se vzduchem, kteří se je snaží co nejvíce „natáhnout“. I proto jsem založil projekt textmedia.cz, který právě živnostníkům, menším firmám a neziskovkám nabízí základní online propagaci za příznivé ceny.

S češtinou a webovkami si hraju 10 let

Vím, jak čtou na webu lidé i internetové vyhledávače. Mám zkušenosti z online médií a z prostředí IT společnosti, poskytující služby v oblasti tvorby webových stránek, online marketingu a technické podpory.

Neprošel jsem žádnými „osvědčenými“ komerčními kurzy, což považuji za velkou výhodu. Při práci na vašich projektech využívám praktických zkušeností z vlastních projektů a webových stránek mých předchozích klientů.

S většinou z nich přitom udržuji trvalé kolegiální vztahy a nadále spolupracujeme na dílčích aktualizacích, nebo jen tak přátelsky diskutujeme o webové analytice, možnostech další propagace a všemocnosti Googlu. 🙂

Ušetřete na korektuře i webových stránkách

Na vašich zakázkách pracuji v drtivé většině sám, jen výjimečně některé činnosti zadávám externím partnerům (po předchozí dohodě s vámi). Typicky se jedná o webhosting nebo fotografické služby.

Orientační ceny mých služeb najdete v příslušných sekcích – Korektury textů | Webové stránky | Texty na web | SEO optimalizace. Vždy mi ale můžete přiblížit své vlastní finanční možnosti a já vám rád vysvětlím, co pro vás mohu udělat.

Nezávaznou poptávku odešlete z příslušné sekce,
nebo po kliknutí na následující tlačítko:

Těším se na naši vzájemnou spolupráci.

Martin Ulbrich,
autor projektu

Jsem fyzická osoba zapsaná od 22. 12. 2021 v živnostenském rejstříku Magistrátu města Liberec.
Jméno: Martin Ulbrich, místo podnikání: Kurzova 2222/16, 155 00, Praha 13. IČ: 14091151.

Naši partneři