Obnovení Windows 11, 10 i 8.1 a záloha dat

Animated Shape
Obnova Windows a zálohování dat (ikona)

Klientům z Liberce, Jablonce nad Nisou a okolí nabízím obnovení systému Windows a zálohování až 1 TB dat za doslova studentské ceny.

Ať už svůj Windows vůbec nemůžete spustit, hlásí různé chyby, nebo jen pomalu startuje a chcete mu dodat novou energii, pomůžu vám ho obnovit do čisté verze. Tedy i bez továrních aplikací od výrobců, které většinou jen zbytečně zatěžují hardwarové prostředky.

Několik let dělám „hodinového ajťáka“ vlastní rodině a přátelům a pravidelně se přesvědčuji o tom, že jen hrstka lidí pravidelně zálohuje svá data. Proč také, když externí disky stojí řádově tisíce korun a cloudová uložiště mají nastavené paušální ceny za celé měsíce užívání.

Běžný uživatel se tak při pádu systému Windows většinou musí (zbytečně) rozloučit nejen se svou sbírkou videí a fotek, ale kolikrát i s cennými pracovními dokumenty. Jako součást služby obnovení Windows proto nabízím i jednorázové zálohování dat, ke kterému vám poskytuji kapacitu až 1 TB (1024 GB) na vlastním cloudu nebo fyzických externích discích.

Pokud se váš Windows nepodaří obnovit (z důvodu hardwarového problému), za neúspěšný pokus nic neplatíte. Nebyl-li přímo poškozen pevný disk, můžeme se ale domluvit na záchraně dat z nefunkčního notebooku (počítače) a jejich zálohování do doby, než si pořídíte nové zařízení.

Cena obnovení Windows a zálohování dat

Reinstalace, nebo obnovení Windows400 Kč
Jednorázové zálohování dat (až na 30 dnů)100 Kč za každých 250 GB
Záchrana dat z nefunkčního notebooku (PC)400 Kč za každých 250 GB

Nejsem držitelem ISO 27001 v oblasti zabezpečení dat ani jiných ISO certifikátů. Služba tedy není vhodná pro korporátní klientelu. Máte-li podezření, že došlo k poškození elektroniky disku, mohu vám doporučit profesionální „záchrannou“ laboratoř. Počítejte ale s investicí řádově několika tisíc korun.

Je možné zařídit také instalací aktualizací Windows do podoby k aktuálnímu datu nebo instalaci základních aplikací pro obsluhu vašeho počítače.
Službu zálohy a obnovení poskytuji pro operační systémy Windows 11, Windows 10 a Windows 8.1. Podporu starších verzí 8, 7, Vista a XP aktuálně testuji.
Nezávaznou poptávku odešlete po kliknutí na následující tlačítko: