Vrtané studny Liberec – Jizerské studny

Projekty: Vrtané studny Liberec – Jizerské studny

Od letošního listopadu spolupracujeme s bratry Rozporkovými z rodinné firmy Jizerské studny, která se 10 let zabývá kompletní realizací vrtaných studní v okresech Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily. Mají ale i řadu klientů za hranicemi Libereckého kraje, takřka po celé ČR.

Sympatická bratrská dvojice mě oslovila s tím, jestli bychom nemohli trochu vylepšit jejich prezenci na Googlech, zvýšit jejich dosah a provést základní optimalizaci pro vyhledávače a revizi webových textů. Projekt Jizerské studny přitom splňuje všechno, co filosofie toho mého. Jedná se o podnikání dvou drobných živnostníků, kteří nemohou utrácet desetitisíce za marketingové služby, ale současně jim nechybí nadšení do práce a touha nabídnout něco víc než jen služby běžné vrtací firmy.

Vrtaná studna na klíč jako kompletní projekt

Hlavní přidanou hodnotu Jizerských studní představuje bezesporu realizace vrtané studny na klíč, kdy vám jako klientům odpadá vyřizování nutného papírování a zadávání průzkumných vrtů. Součástí jejich nabídky je tak i vyřízení projektové dokumentace a vyřízení hydrogeologických posudků k získání stavebního povolení.

K tomu všemu ještě ušetříte za vodu. A to prostě v dnešní době chceš. 🙂

„Zrealizujeme pro vás vrtanou studnu „na klíč“ – od vyhledání vody a vystrojení studny až k vyřízení projektové dokumentace. Klademe důraz na profesionalitu, individuální přístup a kvalitní vybavení za rozumnou cenu.“
www.jizerske.cz »

    Provádím jazykové korektury, píšu texty na webové stránky a optimalizuji je pro vyhledávače. Zaměřuji se na webové stránky menších firem a živnostníků, kteří si nemohou dovolit utrácet desítky tisíc za reklamní služby.

    Podobné články