Hotel Alexis Praha – Vinohrady – kompletní web, texty a SEO

Hotel Alexis*** Praha – Vinohrady

Hotel Alexis Praha je druhým hotelem z portfolia společnosti CYGNET, s.r.o., se kterou spolupracujeme od začátku letošního roku. Jedná se o moderní garni hotel na pomezí pražských Vinohrad a Nuslí.

Zaujme nejen svou podlouhlou přízemní budovou, která spolu s centrálou LE CYGNE SPORTIF GROUPE dominuje pražské Závišově ulici. Rodiny s dětmi, zájezdové skupiny i firemní klienti oceňují zejména rodinnou atmosféru hotelu, moderní vybavení i strategickou polohu (necelé 2 km od Vyšehradu i pulzujícícho Václaváku).

Stejně jako u sesterského Hotelu Valdštejn Liberec bylo naším společným úkolem opustit designová „zlatá devasedátá“ a připravit nové responzivní webové stránky za rozumnou cenu – s mobilní verzí, novými texty a anglickou i německou jazykovou mutací.

I v této pohnuté době, kdy se hotely zmítají mezi dozvuky covidové krize a skokovým nárůstem výdajů za energie, se nám podařilo meziročně zvýšit návštěvnost o více než 70 %, a to bez využití placeného dosahu nebo jakékoliv formy online reklamy.

„Poskytujeme komfortní a cenově dostupné ubytování na pomezí Vinohrad a Nuslí, na cestě k bájnému Vyšehradu a v blízkosti historického centra Prahy.“ www.hotelalexis.cz »

    Provádím jazykové korektury, píšu texty na webové stránky a optimalizuji je pro vyhledávače. Zaměřuji se na webové stránky menších firem a živnostníků, kteří si nemohou dovolit utrácet desítky tisíc za reklamní služby.

    Podobné články