Vlastivědné vycházky Prahou – SEO, copyediting, korektura češtiny

Vycházky Prahou – Stověžaté příběhy

S Honzou Furčákem, který letos kompletně přebírá projekt netradičních vycházek Prahou (Stověžaté příběhy), se známe od roku 2013, kdy jsem mu ještě jako student pomáhal s webovými texty. Letos jsme na naši spolupráci navázali novou revizí původních textů, základním copyeditingem a optimalizací pro vyhledávače, s cílem zvýšení návštěvnosti a počtu objednaných vycházek.

Stověžaté příběhy pro své klienty pravidelně připravují bohatou nabídku klasických i zcela originálních tematických vycházek, které zkrátka musíte zažít. Jejich originalita spočívá v poutavém výkladu, profesionálních a přátelských průvodcích, kteří jsou odborníky ve svých oborech a které si Honza pečlivě vybírá (kromě sebe samého :).

Hlavně ale Stověžaté příběhy netlačí na kvantitu jako klasičtí „deštníkáři“ a upřednostňují vycházky v malých skupinách, takže se vám jejich průvodci můžou mnohem více individuálně věnovat. Vedle toho se všichni jejich klienti mohou těšit na zajímavé doprovodné aktivity, speciální vycházky i různé akce a slevy.

S prvními úpravami jsme začali na konci letní sezóny a aktuálně se nám daří držet průměrnou návštěvnost na 117 % návštěvnosti z obvykle mnohem vytíženějších letních měsíců.

„Vždy se můžete těšit na přátelský a individuální přístup našich průvodců, kterým udělá největší radost váš úsměv na tváři a vědomí, že jste se na vycházce s námi něco nového a zajímavého dozvěděli. Prahu a umění milujeme a moc rádi se s vámi o vše podělíme.“ www.pribehy.info »

    Provádím jazykové korektury, píšu texty na webové stránky a optimalizuji je pro vyhledávače. Zaměřuji se na webové stránky menších firem a živnostníků, kteří si nemohou dovolit utrácet desítky tisíc za reklamní služby.

    Podobné články