Levné webové stránky

Animated Shape
Levné webové stránky (úvodní foto)

Vytvářím a spravuji webové stránky menších firem, neziskovek a živnostníků, kteří nemohou utrácet desetitisíce za svou online prezentaci.

Proč? Protože řada z nich je mými přáteli a byli také mými prvními klienty. Hned z první ruky vím, jak je pro ně obtížné uživit sebe sama, svou rodinu, zaměstnance a ještě investovat nemalé peníze do účinné propagace.

Doslova armáda spekulantů a obchodních zástupců jim přitom dokola vnucuje „vlastní“ redakční systémy, mobilní aplikace, které většinou vůbec nepotřebují, a spoustu dalších zbytečností.

Já si při práci pomáhám (kde je to možné) volně dostupnými grafickými prvky a zásuvnými moduly na bázi open source, které přizpůsobuji potřebám konkrétní webové prezentace a vašim požadavkům.

Výsledek je stejný – na konci ode mě dostanete dobře vypadající a fungující webové stránky, včetně webhostingu a základní optimalizace pro vyhledávače. Jen za ně zaplatíte desetinu ceny, kterou vám nabídne „obchoďák“ standardní webové agentury.

Vzhledem k tomu, že na rozdíl od něj nejsem na prodeji webů existenčně závislý, mohu vám nabídnout takřka bezkonkurenční ceny. 

Nově pro vás také dokážu zajistit stabilní webhosting a pronájem domény za roční poplatek 700 Kč, a to včetně e-mailových schránek na vlastní doméně (například ve tvaru info@vasefirma.cz) a základní technické podpory. Aktuální dostupnost serveru na mém multihostingu vychází kolem 99,9 %

Na webových stránkách nejčastěji spolupracuji s řemeslníky z různých odvětví nebo poskytovateli služeb v cestovním ruchu, jako jsou hotely nebo průvodcovské agentury. Zaměřuji se ale také na tvorbu firemních blogů a obsahových webových stránek.  

Cena vašich webových stránek u mě nikdy nepřesáhne 12 000 Kč. 90 % webů menších projektů přitom dokážu postavit za méně než 6 000 Kč.

Editace a správa webových stránek

Naučím vás, jak vložíte nový příspěvek a sami si upravíte základní prvky webu. Jestli se na to necítíte, nebo na „ty internety“ nemáte čas a chcete se naplno věnovat svému podnikání, můžeme se domluvit i na pravidelných aktualizacích obsahu.

Editaci a správu webových stránek nabízím také jako samostatnou službu pro vaše hotové webové projekty. Spravuji weby v redakčních systémech WordPress a Joomla, ale zvládám i úpravy v klasickém HTML kódu.

Cena práce administrátora u mě nikdy nepřesáhne 300 Kč za hodinu. 80 % dílčích aktualizací navíc stihnu za méně než dvě hodiny.