Levné webové stránky

Animated Shape
Levné webové stránky (úvodní foto)

Vytvářím a spravuji webové stránky menších firem, neziskovek a živnostníků, kteří nemohou utrácet desetitisíce za svou online prezentaci.

Proč? Protože řada z nich je mými přáteli a byli také mými prvními klienty. Hned z první ruky vím, jak je pro ně obtížné uživit sebe sama, svou rodinu, zaměstnance a ještě investovat nemalé peníze do účinné propagace.

Doslova armáda spekulantů a obchodních zástupců jim přitom dokola vnucuje „vlastní“ redakční systémy, mobilní aplikace, které většinou vůbec nepotřebují, a spoustu dalších zbytečností.

Já si při práci pomáhám (kde je to možné) volně dostupnými grafickými prvky a zásuvnými moduly na bázi open source, které přizpůsobuji potřebám konkrétní webové prezentace a vašim požadavkům.

Výsledek je stejný – na konci ode mě dostanete dobře vypadající a fungující webové stránky, včetně stabilního webhostingu a základní optimalizace pro vyhledávače. Jen za ně zaplatíte desetinu ceny, kterou vám nabídne „obchoďák“ standardní webové agentury.

Vzhledem k tomu, že na rozdíl od něj nejsem na prodeji webů existenčně závislý, mohu vám nabídnout takřka bezkonkurenční ceny.

Cena vaší webové prezentace u mě nikdy nepřesáhne 12 000 Kč. 90 % webů menších projektů přitom dokážu postavit za méně než 6 000 Kč.

Editace a správa webů

Naučím vás, jak vložíte nový příspěvek a sami si upravíte základní prvky webu. Jestli se na to necítíte, nebo na „ty internety“ nemáte čas a chcete se naplno věnovat svému podnikání, můžeme se domluvit i na pravidelných aktualizacích obsahu.

Editaci a správu webu nabízím také jako samostatnou službu pro vaše hotové webové stránky. Spravuji weby v redakčních systémech WordPress a Joomla, ale zvládám i úpravy v klasickém HTML kódu.

Cena práce administrátora u mě nikdy nepřesáhne 200 Kč za hodinu. 80 % dílčích aktualizací přitom stihnu za méně než dvě hodiny.