Texty na web & levné SEO

Animated Shape
SEO texty na web (úvodní foto)

Chcete oslovit nové zákazníky a zvýšit návštěvnost svého webu? Svěřte své texty do rukou copywritera.

Vím, jak čtou na webu lidé i internetové vyhledávače. Při práci na vašich textech hledám ideální kompromis mezi maximálním „výkonem“ webu a příznivou cenou služeb. Mám zkušenosti z online médií i z prostředí IT společnosti, poskytující služby v oblasti tvorby webových stránek a online marketingu.

Zaměřuji se na webové texty menších firem, neziskových organizací a živnostníků, kteří si nemohou dovolit utrácet tisíce za reklamní služby.

Proč? Protože řada z nich je mými přáteli a stali se také mými prvními klienty. Hned z první ruky vím, jak obtížné je pro ně uživit sebe sama, svou rodinu, zaměstnance a ještě investovat nemalé peníze do účinné online propagace. Ve finále se pak ještě stávají terčem různých obchodníků se vzduchem, kteří se je snaží co nejvíce „natáhnout“.

Nejčastěji tvořím texty na weby řemeslníků z různých odvětví nebo poskytovatelů služeb v cestovním ruchu, jako jsou hotely nebo průvodcovské agentury. Zaměřuji se ale i na optimalizaci firemních blogů a obsahových webových stránek.  

Při práci na vašich textech si účtuji za hodinu skutečné práce. Mně se tak lépe počítá cena a vy na tom výrazně ušetříte. Vzhledem k tomu, že na příjmech z copywritingu nejsem existenčně závislý, mohu vám nabídnout takřka bezkonkurenční ceny.

Cena webových textů

Tvorba textů300,– Kč / hod.
Výhodný balíček 2 v 1: 
Nové texty + Základní optimalizace pro vyhledávače
3000,– Kč (do 10 podstránek webu), 
200,– Kč za každou další podstránku

Ceny copywritingu jsou pouze orientační. Vždy mi můžete přiblížit své finanční možnosti a já vám rád vysvětlím, co pro vás mohu udělat.

Varování: Během mé práce ode mne očekávejte spoustu „hloupých“ otázek, které mi pomohou dokonale porozumět smyslu, cíli vašeho projektu a odhalit jeho hlavní přidanou hodnotu pro vaše zákazníky. 🙂

Nezávaznou poptávku odešlete po kliknutí na následující tlačítko:

SEO – optimalizace webu pro vyhledávače

Dobrá pozice ve vyhledávačích je jediným osvědčeným způsobem, jak se denně ukázat svým potenciálním zákazníkům, přirozeně navýšit prodeje, a neutrácet přitom tisíce za reklamu s nejistým efektem.

Optimalizaci webových stránek pro vyhledávače proto poskytuji také jako samostatnou službu pro existující webové stránky živnostníků a menších firem. I většina již zavedených webů, které jsem optimalizoval pro vyhledávače, dosáhla zvýšení návštěvnosti v průměru o 70 %.

Základní SEO optimalizace zahrnuje úpravu stávajícího textu, kontrolu metadat webu a všech jeho podstránek, změny v souborovém systému i optimalizaci odkazů a dalších netextových prvků. Součástí nabídky je také vytvoření základních zpětných odkazů a doporučení další strategie pro váš budoucí linkbuilding. 

Orientační cena optimalizace webu

Základní optimalizace pro vyhledávače2000,– Kč (do 10 podstránek webu), 
200,– Kč za každou další podstránku
Výhodný balíček 2 v 1: 
Nové texty + Základní optimalizace pro vyhledávače
3000,– Kč (do 10 podstránek webu), 
200,– Kč za každou další podstránku

Ceny SEO optimalizace jsou pouze orientační. Vždy mi můžete přiblížit své finanční možnosti a já vám rád vysvětlím, co pro vás mohu udělat.

Nezávaznou poptávku odešlete po kliknutí na následující tlačítko: