Texty na web & levné SEO

Animated Shape
SEO texty na web (úvodní foto)

Chcete oslovit nové zákazníky a zvýšit návštěvnost svého webu? Svěřte své texty do rukou copywritera.

Vím, jak čtou na webu lidé i internetové vyhledávače. Při práci na vašich textech hledám ideální kompromis mezi maximálním „výkonem“ webu a příznivou cenou služeb. Mám zkušenosti z online médií i z prostředí IT společnosti, poskytující služby v oblasti tvorby webových stránek a online marketingu.

Zaměřuji se na webové texty menších firem, neziskových organizací a živnostníků, kteří si nemohou dovolit utrácet desetitisíce za reklamní služby.

Proč? Protože řada z nich je mými přáteli a stali se také mými prvními klienty. Hned z první ruky vím, jak obtížné je pro ně uživit sebe sama, svou rodinu, zaměstnance a ještě investovat nemalé peníze do účinné online propagace. Ve finále se pak ještě stávají terčem různých obchodníků se vzduchem, kteří se je snaží co nejvíce „natáhnout“.

I proto jsem založil projekt textmedia.cz, který živnostníkům, menším firmám a neziskovkám nabízí základní online propagaci za příznivé ceny.

Nejčastěji tvořím texty na weby řemeslníků z různých odvětví nebo poskytovatelů služeb v cestovním ruchu, jako jsou hotely nebo průvodcovské agentury. Zaměřuji se ale i na optimalizaci firemních blogů a obsahových webových stránek.  

Při práci na vašich textech si účtuji za hodinu skutečné práce. Mně se tak lépe počítá cena a vy na tom výrazně ušetříte. Vzhledem k tomu, že na příjmech z copywritingu nejsem existenčně závislý, mohu vám nabídnout takřka bezkonkurenční ceny.

Cena webových textů

Tvorba textů400,– Kč / hod.
Výhodný balíček 2 v 1: 
Nové texty + Základní optimalizace pro vyhledávače
4000,– Kč (do 10 podstránek webu), 
300,– Kč za každou další podstránku

Ceny copywritingu jsou pouze orientační. Vždy mi můžete přiblížit své finanční možnosti a já vám rád vysvětlím, co pro vás mohu udělat.

Varování: Během mé práce ode mne očekávejte spoustu „hloupých“ otázek, které mi pomohou dokonale porozumět smyslu, cíli vašeho projektu a odhalit jeho hlavní přidanou hodnotu pro vaše zákazníky. 🙂

Nezávaznou poptávku odešlete po kliknutí na následující tlačítko:

SEO – optimalizace webu pro vyhledávače

Dobrá pozice ve vyhledávačích je jediným osvědčeným způsobem, jak se denně ukázat svým potenciálním zákazníkům, přirozeně navýšit prodeje, a neutrácet přitom tisíce za reklamu s nejistým efektem.

Optimalizaci webových stránek pro vyhledávače proto poskytuji také jako samostatnou službu pro existující webové stránky živnostníků a menších firem. I většina již zavedených webů, které jsem optimalizoval pro vyhledávače, dosáhla zvýšení návštěvnosti o 50–200 %.

Základní SEO optimalizace zahrnuje copyediting (úpravu stávajícího textu), kontrolu metadat webu a všech jeho podstránek, změny v souborovém systému i optimalizaci odkazů a dalších netextových prvků. Součástí nabídky je také vytvoření základních zpětných odkazů a doporučení další strategie pro váš budoucí linkbuilding. 

Orientační cena optimalizace webu

Základní optimalizace pro vyhledávače2000,– Kč (do 10 podstránek webu), 
200,– Kč za každou další podstránku
Výhodný balíček 2 v 1: 
Nové texty + Základní optimalizace pro vyhledávače
3000,– Kč (do 10 podstránek webu), 
200,– Kč za každou další podstránku

Ceny SEO optimalizace jsou pouze orientační. Vždy mi můžete přiblížit své finanční možnosti a já vám rád vysvětlím, co pro vás mohu udělat.

Nezávaznou poptávku odešlete po kliknutí na následující tlačítko: