Překlady němčiny

Animated Shape
Překlady němčiny (ikona)

Provádím překlady němčiny za velmi příznivé ceny. Specializuji se na pasivní překlady (z němčiny do češtiny) a tvorbu jazykových mutací webových stránek.

Při své práci využívám pokročilou znalost němčiny a vytříbenou znalost spisovného jazyka českého, prověřenou vlastní korektorskou a publicistickou praxí. Nespoléhejte se na nesmysly, které na Vás vysype Google překladač. Zasloužíte si správný překlad do bezchybné češtiny.

Provádím neúřední překlady německých textů všech stylů a zaměření, s výjimkou textů nářečních a psaných ve staré horní němčině, střední němčině a dalších jejích historických variantách. Nejčastěji mí klienti poptávají překlady kratších textů, jako jsou profesní životopisy, reklamní materiály, překlady německých úředních listin (bez kulatého razítka) i abstrakty odborných článků a absolventských prací.

Vzhledem k tomu, že na příjmech z překladatelské činnosti nejsem existenčně závislý, mohu vám nabídnout vpravdě studentské ceny. Celková cena zakázky se odvíjí od jejího rozsahu, tedy počtu normostran (1 NS = 1800 znaků včetně mezer).

Počet normostranCena překladu
1–2250,– Kč / NS
2 a více200,– Kč / NS

Ceny překladů němčiny jsou pouze orientační. Vždy mi můžete přiblížit své finanční možnosti a já vám rád vysvětlím, co pro vás mohu udělat.

Překlad webových stránek do němčiny

Nabízím také kompletní překlady webových stránek a vytváření německých jazykových verzí přímo v administraci – za individuální příplatek podle typu redakčního systému a počtu podstránek. Vaše webové texty ale dokážu přeložit i v klasickém HTML kódu. Překlad je možné objednat také v kombinaci s webovými texty a optimalizací pro vyhledávače.

Nezávaznou poptávku odešlete po kliknutí na následující tlačítko: