Hotel Valdštejn – stylové ubytování v Liberci – kompletní web, texty a SEO

Hotel Valdštejn Liberec – stylový hotel v Liberci

Od ledna se staráme o webovou prezentaci Hotelu Valdštejn Liberec, který nabízí stylové ubytování v klidné městské části Liberec-Růžodol I. Se sympatickým mladým kolektivem manažerů ze společnosti CYGNET, s.r.o. spolupracujeme nejen na tvorbě a správě webových stránek, ale částečně i na obsahové strategii, vyhodnocování analýz návštěvnosti a komunikaci se zákazníky hotelu.

Mně osobně Hotel Valdštejn učaroval především svým architektonickým řešením. Hned na první pohled zaujme hrázděná budova hotelu, stylově inspirovaná historickým obdobím třicetileté války. Rytířská kultura a doba Valdštejnova se přitom jemnými náznaky připomínají z celkové výzdoby interiéru a valdštejnského salónku pro pořádání společenských akcí.

Dojem valdštejnského vévodského sídla pak podtrhuje i prostorné parkoviště pro 30 osobních automobilů a 1 autobus, obklopené trávníkem, vzrostlými stromy a udržovanou zelení.

Přestože se jedná o „zavedený“ projekt hotelu, který je na webu víc než 20 let; nasazení nového responzivního webu, s novými texty a anglickou i německou jazykovou mutací, přineslo meziroční zvýšení návštěvnosti o krásných 80 % už v prvních šesti měsících provozu.

Do budoucna ještě připravujeme spuštění reklamní PPC kampaně pro posílení návštěvnosti během slabších mimosezónních měsíců, tolik typických pro cestovní ruch Euroregionu Nisa a turistického regionu Jizerských hor.

„Kvalita ubytovacích služeb a výborná dostupnost do centra města k nám pravidelně přivádí rodiny s dětmi i větší skupiny, které do Liberce přijely za zábavou a turistikou.“ www.valdstejn.cz »

    Provádím jazykové korektury, píšu texty na webové stránky a optimalizuji je pro vyhledávače. Zaměřuji se na webové stránky menších firem a živnostníků, kteří si nemohou dovolit utrácet desítky tisíc za reklamní služby.

    Podobné články